15 results in search
58 photos
14 Grist Mill Street Sutton NH 03260
$729,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,168
Days on Market: 4
Open: 5/17/26 12 PM - 2 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
116 Old Homestead Highway #2 Swanzey NH 03431
$2,500 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,000
Days on Market: 7

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
4 Sand Hill Road Croydon NH 03773
$1,850 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 800
Days on Market: 8

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
212 Gilsum Street Keene NH 03431
$1,600 / mo
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 576
Days on Market: 26

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
26 N Main Street #2 Mont Vernon NH 03057
$4,300 / mo
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,654
Days on Market: 27

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
774 Middle Street #4 Portsmouth NH 03801
$3,100 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 930
Days on Market: 44

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
51 Depot Road Hampton Falls NH 03844
$2,200,000
Beds: 7
Baths: 7
Sq Ft: 6,878
Days on Market: 48

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
82 Howard Street Winchester NH 03470
$294,000
-$6,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,100
Days on Market: 49
Open: 5/16/26 1 PM - 3 PM,
5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
27 Granite Street Peterborough NH 03458
$300,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,100
Days on Market: 50

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
172 Northwest Street #C Portsmouth NH 03801
$4,800 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 987
Days on Market: 55

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
TBD Washington Hill Road Tamworth NH 03875
$410,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,350
Days on Market: 58

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
25 Merrill Corner Road Boscawen NH 03303
$1,000,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 112

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
1174 Presidential Highway Randolph NH 03593
$1,139,000
Beds: 12
Baths: 15
Sq Ft: 7,904
Days on Market: 119

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
49 Main Street Jackson NH 03846
$1,490,000
Beds: 17
Baths: 17
Sq Ft: 4,026
Days on Market: 229

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
117 Hayes Road Alton NH 03809
$1,800,000
Beds: 7
Baths: 4
Sq Ft: 5,948
Days on Market: 396

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment